Sprawdź się  w 10 minut! Od 60zł/os. 609 310 159

Testy z wymazu na obecność wirusa i na przeciwciała z krwi oraz PCR.

  Regularna weryfikacja w domu i w pracy.

"Test, test, test" to nadal aktualne zalecenie WHO. Tylko systematyczne testowanie się, pozwala kontrolować poziom bezpieczeństwa epidemiologicznego. Testy błyskawiczne, umożliwiają natychmiastowe podniesienie bezpieczeństwa epidemiologicznego. Do jednorazowego lub cyklicznego, szybkiego, prostego w obsłudze i samodzielnego testowania bezpieczeństwa, tak indywidualnie w domu, jak i klientów oraz współpracowników wewnątrz organizacji, w celu utrzymania działalności. Najnowsza generacja testów, z membraną w kasecie na lateksie, co daje dokładność, specyficzność i czułość bliską 100% - zbliżoną do PCR-ów laboratoryjnych, popartą rekomendacjami ośrodków badawczych, medycznych oraz dużych firm. Certyfikacja europejska i dopuszczenia krajowe.
Testy AG
Testy wymazowe antygenowe, stwierdzające istnienie infekcji wirusem SARS-CoV-2 COVID-19 o dokładności porównywalnej z testami molekularnymi
Testy AB
Testy przesiewowe z krwi, identyfikujące przeciwciała wirusa SARS-CoV-2 COVID-19, w próbkach krwi pełnej pobranej z opuszka palca.
Testy PCR
Testy molekularne do realizacji w laboratoriach ALAB z poświadczeniem wyniku w języku angielskim.