Antygen Białka

Test na obecność antygenu białka wirusa – z wymazu lub śliny (oznacza infekcje w toku) – jego celem jest identyfikacja zarażonych/zarażających.

Poniżej zobacz film jak wykonać test.

Testy wymazowe antygenowe, stwierdzające istnienie infekcji wirusem SARS-CoV-2 Virusee 3w1 o dokładności porównywalnej z testami molekularnymi

Szybki test na obecność antygenu SARS-CoV-2, metodą złota koloidalnego, przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenów białkowych nukleokapsydu SARS-CoV-2 w ślinie, wymazie z nosogardzieli,
wymazie z jamy ustnej i gardła, u osób z podejrzeniem infekcji SARS-CoV-2, bezpośrednio po pobraniu próbki, co możliwe jest od początkowej do końcowej fazy infekcji. Czułość 97,22%, specyficzność 99,23%. W zestawie: kasetka testowa, sterylne wymazówki, kolektor śliny, bufor ekstrakcyjny dedykowany fabrycznie do pojedynczego testu, znajdujący się bezpośrednio w probówkach ekstrakcyjnych (system zamknięty) i zamknięcia z zakraplaczem, instrukcja.

Zapoznaj się z procedurą wykonania testu, pamiętając, że na min. 30 minut przed jego realizacją nie należy: spożywać posiłków, pić napojów (w przypadku badania śliny również wody), przyjmować kropli do nosa, syropów, tabletek na gardło; używać pasty do zębów, płynów do płukania jamy ustnej, gumy do żucia; palić papierosów.

 

1. Pobranie próbki śliny lub wymazu.

 

2. Przygotowanie próbki (poniżej film).

 

3. Analiza wyniku

Jak skutecznie i komfortowo pobrać próbkę wymazu? Wcale nie trzeba „szukać wirusa” na ścianach nosogardzieli, trzymając Pacjenta za głowę!

Dzięki temu, ze robisz to samodzielnie, masz pełną kontrolę nad inwazyjnością i komfortem pobrania próbki – nawet dzieci potrafią, w przyjemny sposób i skutecznie pobrać sobie wymaz!!!

Zrób tak:

Włóż sterylny patyczek do nosa, do momentu, kiedy poczujesz mrowienie w nosie/odczujesz chęć kichnięcia/zaczną lekko łzawić Ci oczy, zatrzymaj się w tym miejscu, zacznij wydychać powietrze przez nos, nadmuchując je na patyczek, jednocześnie obracając nim. Po 10ciu sekundach powtórz tą samą czynność w drugiej dziurce, tym samym patyczkiem.

 

 

Specyfikacja testu Virusee znajduje się na stronie Komisji Europejskiej dot. urządzeń diagnostycznych Covid:

https://covid-19-diagnostics.jrc.ec.europa.eu/devices/detail/2642

Szczegółowa weryfikacja 100%-owej skuteczności przez unijny Health Security Committee i niemiecki Instytut Paul-Ehrlich oraz tamtejszy BfArM (tzw.Common List), znajduje się na str.26 tego dokumentu:

https://ec.europa.eu/health/system/files/2022-01/covid-19_rat_common-list_en.pdf

(link zmienia się po aktualizacjach min. raz w miesiącu).

 

Zadzwoń i zapytaj lub umów się na realizację

+48 609 310 159

lub zamów testy w naszym sklepie.