Wiem już, że infekcja jest w toku.
Dzięki regularnemu testowaniu, wiem też od kiedy i że prawdopodobnie nikogo nie zaraziłem. Teraz będę niecierpliwie czekał na wynik negatywny, oznaczający całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne.
W międzyczasie, wynik dodatni potwierdza wiele kwestii teoretycznych z instrukcji.
Bezsprzeczne jest, że prawidłowo pobrany wymaz to umieszczenie patyczka na głębokości min.4cm (zgodnie z zaleceniami we właściwej pozycji głowy, obracaniem patyczka, nadmuchiwaniem i ew. powtórka itd.) a czas odczytu wyniku to 15-ta minuta (nie później i nie wcześniej, gdy tzw. ruchoma linia pojawia się i znika)
M.in. te zalecenia dają blisko 100-procentową skuteczność wykrycia wirusa na każdym etapie infekcji wiec konieczne jest ich przestrzeganie, tak, jak kwesti spożywania posilków i picia.
Jednak – na własnym przykładzie – gdy infekcja rozpoczyna się (na ten moment szacujemy fazę wysokiego ryzyka zakażania), mogę odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania od strony praktycznej.
„Czy patyczek trzeba wkładać głęboko?”
„Kiedy dokładnie powinna pojawić się kreska wskazująca ew. pozytywny wynik?”

Jak widać, wystarczy 2cm i „dotknięcie” ścian śluzówki nosa, na pierwszym odcinku, przez kilka sekund – przygotowany na tej bazie roztwór już w kilkadziesiąt sekund wskaże obecność antygenu białka wirusa.
I to niestety nie ta „znikająca kreska”.

 

 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
Standardy testowania na Olimpiadzie (zaraz po ogromnej migracji tyt. Chińskiego Nowym Roku).
Test codziennie „jak mycie zębow” – na pocztaku trochę wkurza, ale można się przyzwyczaić:)

“It’s annoying that every morning you need to get up a little earlier specially to get a PCR test. I think that in a few days, it will be like brushing your teeth,” the Russian ice hockey player Anton Slepyshev told the RIA news agency.
Źródło: https://lnkd.in/dWf3xTQF

Widać, że wszystko zależy od stawki o którą się gra. I słusznie, niech każdy sam oceni ile warta jest dla niego informacja o zakażeniu i ew.ryzyku zakażenia INNYCH lub OD INNYCH – punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

P.s. Test Virusee 3w1 koniecznie przed myciem zębów, przed posiłkiem, przed kawą, itd.!
 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
 
Zmusić do testowania, zrzucając odpowiedzialność za sama procedurę na przedsiębiorców a właściwie rozmyć ją wśród nich i pracowników, którzy mają wskazać „winnego”. Na końcu urzędnik, który w celu wyznaczenia kary finansowej, będzie rozstrzygał, kto faktycznie jest źródłem wirusa, rozprzestrzeniającego się drogą kropelkową, co od strony technicznej/epidemiologicznej a wiec prawnej jest niemożliwe do ustalenia….

Nic gorszego dla propagowania idei testowania, jako najskuteczniejszej metody zapobiegania rozwojowi pandemii, nie można zrobić. Szczególnie, że jednocześnie zdeprecjonowano role szczepień i faktycznie zrujnowano program ich realizacji.

Oby ten „pomysł” upadł ostatecznie.

Dla tych, którzy, mimo wszystko rozumieją potrzebę samodzielnego, regularnego, ale i DOBROWOLNEGO testowania, kolejny przykład skuteczności testów Virusee 3w1 – tym razem mój osobisty wynik z dziś – podwójny pozytywny od rana – dzięki, któremu prawdopodobnie nie zaraziłem nikogo. W trybie codziennego testowania, bardzo konkretnie można ustalić gdzie, kiedy i na kogo mogło dojść do transmisji. Oczywiście to do potwierdzenia, przez dalsze przemyślane testowanie. Nikt mnie do tego nie zmuszał…

 
 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
Szybka odpowiedz na pytanie czym roznią sie od siebie testy błyskawiczne. Oczywiscie nie tylko tym.

Virusee 3w1 oprócz Common List EU HSC, ma m.in. weryfikacje JRC Komisji Europejskiej, Instytutu Paul-Ehrlich oraz BfArM-u:

Indywidualne wsparcie w wykonaniu oraz scenariusze wdrażania procedur testowania na Virusee dla firm daje: https://lnkd.in/drmvQskX
 
https://www.linkedin.com/posts/activity-6892673199629328384-5NtB
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
 
Nie każdy test musi być w 100% dokładny, tak ze względu na sposób pobrania próbki, jak i kwestie przeprowadzenia procedury, a wcześniej przechowywania kasety testujacej itp., m.in. dlatego tak duży sens ma testowanie regularne, a w razie wątpliwości, należy powtórzyć test (pozytywny – zawsze).
Jednak przede wszystkim, wybierając sam produkt, warto sprawdzić jego specyfikację – 95 a 97% to różnica niewielka (bo zakładamy, że testów pierwszej generacji, ze znacznie niższą dokładnością, nie powinno być już na rynku), ale kto by chciał być tymi 2ma procentami?
Testy profesjonalne Virusee 3w1 zaakceptowała Komisja Europejska:
https://lnkd.in/dQY9rBNt
Ich skuteczność (wyzsza! niż deklaruje specjalizujacy się w diagnostyce producent), potwierdza unijny Health Security Committee (tzw.Common List) i niemiecki Instytut Paul-Ehrlich oraz tamtejszy BfArM:
https://lnkd.in/dkiPZD-3
Indywidualne wsparcie w wykonaniu oraz scenariusze wdrażania procedur testowania dla firm daje: https://lnkd.in/drmvQskX

Więc to nie są „te testy ze spożywczego” ani „te w woreczku z tzw.apteki”.
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
Dotychczas przyrównywaliśmy zakażalności do efektu domina czy „zabawy” w podaj dalej.
Obecny wariant „Οο” to raczej rzucanie balonikiem z wodą w ludzi…
To już inna skala. W tym momencie identyfikacja i izolacja to jedyna możliwość, nie tyle, na zapobieganie infekcji, co potęgowanie ich ilości w sposób nieprzewidywalny. Test, test, test!

Wraz z zapewnieniem dostępności testu Virusee® 3w1 (wymaz lub ślina na jednej kasecie) tworzymy, wdrażamy i monitorujemy procedury testowania. Wyjaśniamy kiedy i jak testować się w domu i pracy, pod kątem realnego podniesienia bezpieczeństwa epidemiologicznego.
 

 

 

 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
Prosty przykład statystyki w realu.
Co w nim ciekawego? – każdy z tych wyników został stwierdzony zanim pracownik wyszedł z domu (w najgorszym razie, zanim spotkał się z kimkolwiek w biurze/na produkcji/w magazynie) wiec żaden z tych przypadków nie doprowadził do rozprzestrzenienia infekcji w Zespole (niezależnie od pracy zmianowej) i na izolacje trafia tylko konkretna osoba.
A wiec żadnych przestojów.
Wszystko to 25zł/osobę. Ile kosztuje Twój przestój?

P.s. testowanie to sposób hamowania infekcji wszędzie, również w rodzinie – to nie ma ceny.
 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
Nie chodzi o liczbę dzienną bo tego należało się spodziewać, szczególnie, że w końcu(!) wzrosła po prostu ilość wykonanych testów. Problem raczej w tym, że statystyka tydzień do tygodnia podwoiła się i to nie jest jednorazowa sytuacja, a początek kilkutygodniowego trendu.
Szczepienia redukują ryzyko ciężkiego przebiegu.
Maseczki, dystans, dezynfekcja ograniczają samą transmisje.
Testy błyskawiczne weryfikują stan faktyczny i pozwalają podjąć adekwatne decyzje.

Prywatnie czy biznesowo, na 10 dni przed feriami, dolnośląskie, opolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie, może takiej weryfikacji dokonać. Samodzielne testowanie to, w razie pozytywnego wyniki, samodzielna kwarantanna.
 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
UNIKANIE INFEKCJI!
To najprostsza zasada zabezpieczenia przed rozkrecajacym sie Omicronem. Zabezpieczenia przed infekcją, przed kwarantanną, przed kolejnymi wariantami Covid, który mutuje w zaleznosci od stopnia rozprzestrzeniania.
Szczepienie, dystans, maseczka, dezynfekcja itd. + samodzielna weryfikacja na antygenowych testach błyskawicznych i zatrzymanie infekcji przed zarażeniem innych!!!
 
https://www.linkedin.com/posts/world-health-organization_covid19-activity-6888914213536985088-N80P
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
W pierwszym tygodniu stacjonarnego nauczania, mieliśmy „kumulacje” po długiej przerwie świątecznej. Jednak ten tydzień sam w sobie, będzie kontekstem dla najbliższych miesięcy. Samodzielna identyfikacja i wyizolowanie potencjalnych infekcji w najbliższych dniach, zdecyduje o przebiegu ferii, tak pod katem ew.choroby, jak i konieczności kwarantanny w ferie.
Sprawdz się!
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
1. DOKŁADNOŚĆ testowania,
zweryfikowana przez Paul Ehrlich Institute.
2. SZYBKOŚĆ testowania,
sample-to-result 15min.
3. REGULARNOŚĆ testowania,
poniedziałek, środa, piątek.

To sposób na zapanowanie nie tyle nad samym wirusem a jego konsekwencjami – nie trzeba czekać na wynik PCR czy „spóźnioną” kwarantanne. Natychmiast otrzymujemy informacje, która, wraz z odpowiednimi procedurami, przeciwdziała rozprzestrzenianiu się infekcji, na inne osoby w firmie i umożliwia zachowanie ciągłości biznesu, przez odpowiednie zarządzanie tą informacją.
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
Właśnie o to chodzi – Omicronem nie należy straszyć bo można go pokonać, tymi samymi metodami, ale trzeba go wykrywać i uniemożliwiać jego rozprzestrzenianie żeby szpitale nie zostały przeciążone.
WHO: Test, Test, Test…

Wysoka czułość testu 3w1 Virusee® została potwierdzona również na wariancie Omicron. Żeby go wykryć, alternatywnie do wymazu, możesz użyć próbki śliny.
 
https://www.linkedin.com/posts/world-health-organization_vaccine-inequity-is-a-killer-activity-6885158300460179456-z1ee
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
Trochę śmieszne, trochę straszne, ale to fakt. Ustalenie typu infekcji, czyli po prostu właściwa diagnoza, to w każdym przypadku podstawa działania.
Stwierdzenie obecności „tego” wirusa, jeszcze przed pojawieniem się objawów lub w sytuacji gdy choroba przebiega bezobjawowo, daje szczególną przewagę i dla późniejszych zdarzeń (tak dla chorego, jak i otoczenia), jest wyjatkowo cenną informacją.
Tak można wyprzedzić wirusa – test, test, test…

Zobacz na YouTube jak skutecznie i komfortowo pobrać próbkę wymazu. https://lnkd.in/dDhjQTy8
Gdy pobranie wymazu nie jest możliwe, teraz masz wybór – na teście 3w1 Virusee® Rapid Test, żeby określić potencjalną infekcje, możesz użyć alternatywnie próbki śliny.
 
 
 
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
Większość krajów, również w Europie, już działa w rzeczywistosci błyskawicznego, samodzielnego testowania w domu bo w tej chwili najwazniejsza jest szybka informacja – czy jestem w toku infekcji i czy „przekazuje ją dalej”? Już wiadomo, że skuteczność testów antygenowych, nie ustępuje testom genetycznym. Pozostałe kwestie to już znaczące przewagi „antygenów”.

System oparty o testy PCRy to:
-konieczność oddania próbki w miejscu skupiska, potencjalnie chorych osób (właściwie nawet po otrzymaniu negatywnego wyniku, należało by przetestowac czy nie doszło do zakażenia, w trakcie wykonania testu),
-czas przechowywania, transportu i procedowania próbki, który zwiększa ryzyko błędnego wyniku,
-czas oczekiwania na wynik, który opóźnia działania zabezpieczające a nawet czyni procedury epidemiologiczne bezzasadnymi – oficjalne rozpoczęcie kwarantanny po ustaniu objawów,
-koszt uniemożliwia testowanie regularne w trybie test, test, test (poniedziałek, środa, piątek), wykonanie testu raz w miesiącu, w sytuacji częstych kontaktów i rosnącego tempa rozprzestrzeniania wirusa, nie jest efektywne.

Profesjonalny test błyskawiczny 3w1 Virusee® Rapid Test:
-samodzielne pobranie próbki (wymaz lub ślina), bez wychodzenia z domu,
-1 minuta przygotowania,
-15 minut oczekiwania na wynik,
-25zl/osobę,
-test, test, test.
 
https://www.linkedin.com/posts/maciej-onufruk-3390088a_emed-cnn-testtoknow-activity-6883699719344803840-zpTj
 
 
Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860
 
 
 
 
Z cyklu „not to be afraid but to be aware”.
Świetna ilustracja zaleceń WHO i mądrego korzystania z testów błyskawicznych pod warunkiem „know-how”. Nie sztuka raz w miesiącu sprawdzić obecność infekcji-swoje bezpieczeństwo, sprawa sprowadza się do mądrej regularności.
Test, test, test – poniedziałek, środa, piątek.
Dobry akcent w ramach przygotowania imprez Sylwestrowych, których nikt nie ogranicza(?), mimo obecności Omicrona.
Jutro środa, 3 dni po Świecach – test.
W piątek Sylwester – test.
Przecież można to zrobić wychodząc z domu albo przetestować uczestników, przed wejściem na imprezę.
Bo Nowy Rok ma być lepszy!

 

Na teście 3w1 Virusee® Rapid Test, żeby określić potencjalną infekcje, oprócz wymazu, możesz użyć alternatywnie próbki śliny.

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Zobacz na YouTube jak skutecznie i komfortowo pobrać próbkę wymazu? Wcale nie trzeba „szukać wirusa” na ścianach nosogardzieli, trzymając Pacjenta za głowę!

 

Dzięki temu, ze robisz to samodzielnie, masz pełną kontrolę nad inwazyjnością i komfortem pobrania próbki – nawet dzieci potrafią, w przyjemny sposób i skutecznie pobrać sobie wymaz!!!
Gdy pobranie wymazu nie jest mozliwe, teraz masz wybór – na teście 2w1 Virusee® Rapid Test, żeby określić potencjalną infekcje, możesz użyć alternatywnie próbki śliny.

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Nauczanie zdalne rozpoczęte w poniedziałek, ale po kilku ostatnich dniach inkubowania infekcji, poprzedni tydzień nauki stacjonarnej, daje o sobie znać,. Najbliższe dni będą kluczowe dla trendu, przebiegu Świąt i kilku kolejnych tygodni.

Regularne testowanie błyskawiczne to realna informacja, umożliwiająca spędzenie tego czasu bezpiecznie lub podjęcie właściwych działań. Służymy wsparciem proceduralnym i technicznym.

Na obecność antygenu białka wirusa, możesz teraz sprawdzić się zarówno z wymazu, jaki i ze śliny na 2w1 Virusee® Rapid Test.

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Na zdjęciu to nie język korzyści,
to prawdziwe historie z tego tygodnia, niestety.

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

W tej chwili najważniejsza jest informacja czy ktoś choruje po prostu na grypę czy na Covid. Wcale nie musimy odwiedzać punktów pobrań czy organizować ich w biurze, ani nie musimy czekać na wynik 24 godziny.
Samodzielnie, bez konieczności przemieszczania się, z dokładnością 98% i zamykając się w koszcie 1 testu laboratoryjnego, możesz sprawdzić siebie przez 8 kolejnych dni lub 8 osób przed spotkaniem.
Łącznie z pobraniem wymazu potrzebujesz 15min., na wykonanie błyskawicznego testu antygenowego COVID-19 Ag.

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Wraz z wynikami w laboratoriach diagnostycznych pojawiły się szczegółowe komentarze. Wreszcie!!!
W skrócie:

1.Testy AG wymazowe z nosogardzieli, stwierdzające obecność wirusa.
2.Testy AB z krwi, identyfikujące aktywność przeciwciał IgG/IgM po chorobie lub szczepieniu.

Jeśli cos mi dolega/niedawno miałem „kontakt”/chce wiedzieć czy choruje, mogę to stwierdzić jedynie testem wymazowym antygenowym – Nr 1.
Jeśli natomiast chce wiedzieć czy mój organizm ma potencjal odpornościowy po chorobie (również bezobjawowej)/po szczepieniu, mogę to stwierdzić testem IgG/IgM z krwi – Nr 2.
To, że przeciwciała mogą (nie muszą) pojawić się w toku choroby nie daje informacji czy faktycznie chorujemy/zarażamy!!!
To oznacza, że kolejny dyskont oferuje testy umożliwiające identyfikację „ozdrowiencow”, ew.osob w końcowej fazie infekcji a nie osoby zarażone, w początkowej fazie infekcji i ZARAŻAJĄCE.
Jasne, że szczepieni chca zobaczyc „dowod” na skuteczność szczepionki w postaci przeciwciał we krwi, ale czy to w tej chwili jest priorytet?

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Każde skutecznie wykryte zakażenie, przerywa efekt domina!!!
Już nawet 4 dni po kontakcie, możliwe jest zidentyfikowanie antygenu białka wirusa w próbkach z wymazu.
Warto też systematycznie weryfikować odporność, identyfikując przeciwciała IgM I IgG, pamiętając, ze ich obecność nie jest bezpośrednio powiązana z potencjałem zakażania.

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Jedni mówią:
„te na to czy mam a nie te czy miałem”,
inni
„te z nosa a nie z krwi”,
ale o co właściwie chodzi?

 

1.Testy AG wymazowe z nosogardzieli, stwierdzające obecność wirusa.
2.Testy AB z krwi, identyfikujące aktywność przeciwciał IgG/IgM po chorobie lub szczepieniu.

No właśnie – jeśli coś mi dolega/niedawno miałem „kontakt”/chce wiedzieć czy choruje, mogę to stwierdzić jedynie testem wymazowym antygenowym – Nr 1.
Jeśli natomiast chce wiedzieć czy mój organizm ma potencjał odpornościowy po chorobie (również bezobjawowej)/po szczepieniu, mogę to stwierdzić testem IgG/IgM z krwi – Nr 2.
To, że przeciwciała mogą (nie muszą) pojawić się w toku choroby nie daje informacji czy faktycznie chorujemy/zarażamy!!!
Proszę mieć to na uwadze, robiąc zakupy w sieciach dyskontów bo dobrze, że wreszcie można, ale trzeba robić to świadomie

 

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Rapid Test, czyli test błyskawiczny!!!

Zgodnie ze standardami laboratoryjnymi:
Próbki powinny zostać przebadane tak szybko jak to możliwe po ich zebraniu. Jeśli nie można przebadać ich natychmiastowo, należy przechować je w suchym, sterylnym szczelnie zamkniętym opakowaniu plastikowym. Takie próbki powinny być stabilne przez 8 godzin w temperaturze pokojowej i 24 godziny w 2-8°C.
Odpowiednie przechowywanie i transport próbki mają decydujący wpływ na przebieg testu.

A wiec uchodzące za dokładniejsze, testy molekularne PCR, obarczone są ryzykiem fałszywie ujemnego wyniku, ze względu na procedury, którym podlega próbka do momentu faktycznego przetestowania, pomijając 24 godzinne oczekiwanie na wynik, w sytuacja gdy Pacjent ma już potencjał przenoszenia wirusa.
Testy błyskawiczne też nie są doskonałe – zamiast Covid-19, w 3-4%, identyfikują innego wirusa z grupy SARS, dając wynik fałszywie dodatni.
Błyskawicznie można je powtórzyć…

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

. Testy błyskawiczne COVID-19
. Do samodzielnego użytku
. Bez procedur Sanepid
. Wynik w 10 minut

Od szefa WHO, po naszych oficjeli (wreszcie!), dociera jedyna, podstawowa reguła, która pozwala minimalizować komplikacje wynikające z Covid – i zdrowotne i zawodowe – to: „TEST, TEST, TEST”.
Przy tak wysokiej dokładności kaset testujących, niskim koszcie, krótkim czasie i łatwości wykonania, w wielu krajach, upowszechnienie szybkiego i samodzielnego testowania, okazało się najbardziej trafionym sposobem na ograniczanie skutków zakażeń i zachowanie bezpieczeństwa, nie tylko do momentu zaszczepienia poszczególnych grup, ale i po nim. Jako firma biotechnologiczna, zaimplementowaliśmy te procesy w polskich organizacjach i intensyfikujemy działania. Proszę wspierać i propagować ideę na wszelkich obszarach działań.
Teraz testy AG wymazowe, stwierdzające obecność wirusa Covid oraz testy AB z krwi, identyfikujące aktywność przeciwciał IgG/IgM po chorobie lub szczepieniu, w zestawach z indywidualnymi buforami po 20szt., do dowolnej konfiguracji.

 

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860

 

Testy błyskawiczne, umożliwiają podniesienie bezpieczeństwa epidemiologicznego, zarówno indywidualnie, jak i organizacjom, zapewniając ciągłości działań ze współpracownikami i klientami. Certyfikacja europejska i dopuszczenia krajowe, skuteczność poparta badaniami a także rekomendacjami ośrodków badawczych, medycznych oraz dużych firm.

Testy wymazowe antygenowe, stwierdzające istnienie infekcji wirusem SARS-CoV-2 Covid 19 o dokładności porównywalnej z testami molekularnymi

Szybki test kasetkowy wykrywający antygen COV19 to test membranowy immunochromatograficzny umożliwiający jakościową detekcję antygenu obecnego w próbkach wymazu z nosogardzieli. Uzyskany wynik dodatni oznacza wykrycie obecności antygenu białka wirusa. Czułość 96,4%, specyficzność 99,2% i dokładność 98,0%. W zestawie: kasetka testowa, sterylne wymazówki, bufor ekstrakcyjny, probówki ekstrakcyjne i zamknięcia, instrukcja.

Testy przesiewowe z krwi, wykrywające przeciwciała przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Covid 19, w próbkach ludzkiej krwi pełnej pobranej z opuszka palca.

Szybki test kasetowy immunochromatograficzny z przepływem bocznym (lateral-flow), wykrywa przeciwciała w dwóch klasach IgG i IgM, co możliwe jest  w zaawansowanej fazie lub po infekcji. IgG pozostaje dodatnia, ale poziom przeciwciał z czasem obniża się. Czułość IgG/IgM 100/85,0%, specyficzność 98,0/96,0% i dokładność 98,6/92,9%. W zestawie: kaseta testowa, lancet, pipetka, bufor ekstrakcyjny, instrukcja.

Kup: https://lnkd.in/gcQVP3N
Zadzwoń: 609 322 860